Club House

Coffe Bar - Traditional & Grill Restaurant

Traditional & Grill Restaurant

Kompleksi Football Republic ka në ambientet e tij edhe një bar restorant i cili ofron një menu të larmishme për të kaluar një moment të mirë mes miqsh. I hapur për të gjithë , familjarë futbollistet pas një ndeshje futbolli, ju garantojmë se shefi jonë do t’ju kënaq me menune e tij, ushqimet e freskëta dhe një pije të mirë.

menu

PIJE

Një gamë e gjerë pijesh ju ofrohen në Club House: Birra në shishe apo kriko, freskuese të ndryshme apo edhe alkolike të tjera, lista e pijeve tona është e gjatë.

Risotto - pasta

Pastat dhe rizotot e shijshëm të Club House ofrohen në varietete të ndryshme si pastat napoletane klasike apo rizotto-t me 4 djathëra, rokfort apo kërpudha dhe salçiçe. Zbulojini të gjitha pranë restorantit tonë.

Antipasta

Të ndjerit mirë para të gjithave. Ndani me miqte tuaj variacionet tona të antipastave dhe mesoreve : Miks salcicesh,antipastë me djathë dhe proshutë, byrecka, kroketa djathi e shumë të tjera.

BURGER

Burger super të shijshëm të shërbyer me patatet e tyre speciale: Classic, Double Cheese, Crispy Bacon apo Special Club me një shije fantastike. Ju mbetet ju në dorë ta provoni.

produkte të zgarës

Club House ofron produkte të mishit, të zgjedhur me kujdes nga stafi ynë. Qofte, paidhaqe qingji, bërxollë viçi ose derri, zog pule të shtëpisë apo një miks me të gjithë këto produkte për tu ndarë më të tjerët. Zgjedhja sigurisht mbetet e juaja!

pizza

Pizza të ndryshme shërbehen nga Club House, të gjitha shumë të shijshme sipas dëshirës tuaj. Një margherita, një capricciosa , një 4 djathërat apo një speciale Club House do t’jua plotësojë ditën me shije.

sallata - Supa

Menusë tonë nuk i mungojnë as sallatat dhe supat e ndryshme të cilat variojnë sipas stinës dhe produkteve që ajo sjell.

Rezervoni tavolinën tuaj

Ndeshje e madhe = super atmosferë!  

Club House transformohet në një klub të vërtetë sportiv dhe ju propozon ndeshjet e mëdha europiane në ekrane të ndryshme dhe të mëdhenj.


Merrni miqtë tuaj dhe shijoni sëbashku produktet e menusë tonë, emocionet e ndeshjes së ekipit tuaj të zemrës dhe një moment të mirë të kaluar me të dashurit tuaj.


REZERVONI TAVOLINËN TUAJ:

0692020411 – 0692840001

CLUB HOUSE

Traditional & Grill Restaurant

Ditëlindje, after-work, festa, retreat!

Përfitoni nga ambientet tona për ta privatizuar sallën, për të vënë playlistën tuaj dhe për të organizuar një event me miqtë apo bashkëpunëtorët tuaj.

Një atmosferë e këndshme e garantuar në Club House.

Për më shumë info na kontaktoni në nr. 0692020411 ose 0692840001

Previous
Next